Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Szczecińska, Tanowo, zachodniopomorskie

  • 379 000 zł
  • 43,27 m²
  • 8 758,96 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Pomyk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Szczecińska, Tanowo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

379 000 zł

43,27 m²

8 758,96 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szczecińska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

379 000 zł 43,27 m² 8 758,96 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1936
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1936

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (8 758,96 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 43,27 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1936
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Busse Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: BUS20317

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż bezczynszowe (!), własnościowe 2. pokojowe mieszkanie,
usytuowane na parterze domu 2. rodzinnego w Tanowie.
Nieruchomość położona w doskonałej destynacji, przy ulicy Szczecińskiej w Tanowie. Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna, a w pobliżu lasy i tereny zielone. Bardzo dobry dostęp do infrastruktury wiejskiej, sklepów, szkół, przedszkoli oraz środków komunikacji miejskiej. (...)

Agent

Przemysław Pomykała

664 747...

664 747 414

516 330 900

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 747...

664 747 414

516 330 900

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości