Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Tanowo - Oferty sprzedaży domów

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic) Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł339,60 m² 5 002,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Na sprzedaż! W ofercie dom wolnostojący z 2.stanowiskowym garażem (w bryle budynku) o powierzchni użytkowej 298,1 m , zlokalizowany w urokliwej części Tanowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł264 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 585 m²

Wyjątkowa oferta! Atrakcyjny, piękny dom wolno stojący z poddaszem użytkowym, funkcjonującym lokalem usługowym oraz własną siłownią, usytuowany w otulinie lasu na imponującej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł268 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienność nabiera spokoju, ten dom w Tanowie czeka właśnie na Ciebie. Na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 810 m2 położony jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 590 000 zł268 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł430 m² 3 718,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 856 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomości znajdującą się w miejscowości Tanowo z pięknym widokiem na las. Działka o powierzchni 4856m2 jest oznaczona symbolem urm - usługi rzemieślnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 790 000 zł216 m² 12 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 2013 roku, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji gminy Police - w Tanowie! To propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł401,31 m² 4 734,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tanowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób szukających komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł121,04 m² 8 005,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Powstaje nowa inwestycja w samym centrum Tanowa Domy z zabudowie bliźniaczej z garażem oraz ogródkami przy ulicy Szczecińskiej. Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł956 m² 2 615,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 656 m²

Obiekt produkcyjno - magazynowo - biurowy z dodatkową funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 947 m2 położony w miejscowości Tanowo 10 km od Szczecina. Działka o powierzchni 3656.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł200 m² 12 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną, ekskluzywną nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Tanowie , miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł215,94 m² 12 920,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 216 m2, położony w spokojnej i prestiżowej części Tanowa. Nieruchomość łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł61 m² 12 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę położona w Tanowie o powierzchni 1313m2, na której znajduje się budynek (gospodarczy) o powierzchni całkowitej ponad 80 m2 na który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł296 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom parterowy z 2023 roku, zaprojektowany i wykończony z niezwykłą dbałością o detale, z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł87,15 m² 9 741,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przedstawiamy ofertę piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w malowniczej miejscowości Tanowo. . Miejscowość zlokalizowana w otulinie Puszczy Wkrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom Bartoszewo

Bartoszewo

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż piękny dom o łącznej powierzchni 220m2, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Bartoszewo, tuż przy jeziorze. Ta nieruchomość oferuje nie tylko przestronne wnętrza, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +3 km

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Z przyjemnością oferuję ekskluzywną nieruchomość na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Bartoszewa! Budynek idealny dla osób ceniących elegancję, komfort oraz spokój blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +3 km

Dworek Sławoszewo

Sławoszewo

3 500 000 zł767 m² 4 563,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 773 m²

Do sprzedania nietuzinkowa rezydencja położona na dwu hektarowej działce otoczonej otuliną prywatnego lasu. Nieruchomość wybudowana w formie dworku z prywatnym basenem jeziorkiem oraz domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +4 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grzepnica

875 000 zł118 m² 7 415,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, z możliwością zmiany układu ścian działowych na etapie budowy (w stosunku do pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +5 km

Rynek pierwotny

835 000 zł118 m² 7 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Przedstawiamy Państwu nowo powstałą inwestycję nowoczesnych domów dwulokalowych z dużymi ogrodami. Świetnie usytuowana nieruchomość sąsiadująca z obszarem Natury-2000 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +5 km

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż segment szeregowca znajdujący się w drugiej linii zabudowy od ul. Wojska Polskiego w Policach. Nieruchomość o pow około 140 m2 ( w kw 119 m2 - bez poddasza ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +8 km

995 000 zł135 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Oferta sprzedaży połowy domu jednorodzinnego z dużą działką - Oaza ciszy i spokoju. Idealna oferta dla osób szukających wypoczynku z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +8 km

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dobra okazja! Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam świetna. Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +8 km

1 199 000 zł229,20 m² 5 231,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 229,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +8 km

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom wolnostojący W centrum polic. Powierzchnia całkowita ok. 170 m | Działka 560 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +8 km

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 90 m2 położony na działce o obszarze 647m2. Na powierzchnię domu składają się: parter: 3 pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +8 km

649 000 zł93,10 m² 6 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:692 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej dzielnicy (sławociesze/dunikowo), niedaleko lasów - z dobrym dojazdem do Centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +14 km

1 729 000 zł380,11 m² 4 548,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:435 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +14 km

1 295 000 zł156,59 m² 8 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom wolnostojący na Gumieńcach 156,59 m , działka 660 m | ul. Okulickiego, szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m , położony na zadbanej, 660 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tanowo +14 km

1 999 000 zł202,67 m² 9 863,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący,.